Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Miejski Dom Kultury w Blachowni zaprasza na Dzień Dziecka z Teresą Dzielską

Znana aktorka telewizyjna i teatralna Teresa Dzielska zaprasza wszystkie dzieci z gminy Blachownia do wysłuchania fascynującej opowieści o przygodach Piotrka i Jaśka - dwóch braci, którzy wciąż ze sobą rywalizują i wpadają w ogromne tarapaty.

Jak się zakończy ich historia dowiedzą się ci, którzy 1 czerwca o godz. 16 wejdą na kanał YouTube MDK Blachownia (TUTAJ). Aktorka Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie przedstawi książkę Lucyny Legut pt. „Piotrek zgubił dziadka oko, a Jasiek chce dożyć spokojnej starości”. Drogie dzieci, bądźcie z nami Dniu Dziecka!

Przypominamy, że Miejski Dom Kultury w Blachowni jako jedyny w regionie nie zapomina o Mieszkankach i Mieszkańcach gminy. Od 1 kwietnia działa w wersji on-line proponując różnorodne zajęcia. 29 kwietnia MDK w Blachowni zaczął się comiesięczny cykl #zotańwdomuzmdkBlachownia.

- Specjalnie dla Mieszkanek i Mieszkańców gminy Blachownia przygotowaliśmy na ten trudny czas pandemii fantastyczne spotkania z artystami. Zapraszamy do oglądania! - mówi Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska.

Cykl jest emitowany na kanale MDK Blachownia YouTube. Pierwszy z nich już z nami! 29 kwietnia wystąpił zespół AmperA!!!

 

 

 

 

 


 


Data publikacji: 21-05-2020